ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Opolu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Opolu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

TOP ekogroszek premium to produkt uzyskiwany z węgla kamiennego o wysokiej kaloryczności i bardzo dobrej wydajności. Cechują go właściwości, które znacznie przewyższają parametry techniczne przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Dlatego nasz najlepszy ekogroszek doskonale sprawdza się w kotłach nowej generacji, zapewniając wydajne i jednocześnie komfortowe dla użytkowników ogrzewanie budynków. Ponieważ prowadzimy sprzedaż ekogroszku w różnych punktach handlowych na terenie całego kraju, chcemy także dotrzeć do klientów w Opolu. TOP ekogroszek workowany można kupić u naszych dystrybutorów, którym dostarczamy wysokiej klasy materiał opałowy bezpośrednio z produkcji. Korzystna cena ekogroszku i dobra kaloryczność opału pozwala na ekonomiczne ogrzanie domu i wody bieżącej w całym sezonie grzewczym. Węgiel ekogroszek kupisz zarówno u naszych dystrybutorów na terenie Opola i okolic, jak i przez stronę internetową naszej firmy.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Mając do dyspozycji piec na ekogroszek, warto inwestować w najlepsze gatunki materiałów grzewczych, aby spalanie przebiegało wydajnie i ekonomicznie. Nowoczesne paliwo węglowe, jakim jest TOP ekogroszek używany do kotłów klasy 5 oraz kotłów typu ecodesign, pozwala też na znaczące obniżenie emisji pyłów do atmosfery w porównaniu do węgla spalanego w kotłach zasypowych. To także niezwykle komfortowy sposób ogrzewania, niewymagający dużego zaangażowania od użytkowników. Odpowiednio dobrany kocioł z pojemnym zasobnikiem oraz dobrej jakości ekogroszek wystarczy kontrolować raz na dwa tygodnie, nie rzadziej jednak niż zaleca producent. Niezaprzeczalną zaletą ekogroszku workowanego jest łatwy sposób jego transportu i przechowywania. Szczelne opakowania z polipropylenu chronią produkt przed wilgocią i zanieczyszczeniami z zewnątrz. Drobnoziarnisty węgiel opałowy po spaleniu nie pozostawia dużej ilości popiołu, dzięki czemu zmniejsza się częstotliwość czyszczenia pieca.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Dostępne na rynku różne rodzaje ekogroszku pozwalają na wybór opału odpowiedniego dla swoich potrzeb. Nasz TOP ekogroszek workowany ma wysoką wartość opałową, zawiera minimalną ilość popiołu i wilgoci oraz znikome wartości siarki. Wybierając materiał opałowy, warto również poznać opinie o ekogroszku osób, które stosują go do palenia w nowoczesnych kotłach. Parametry ekogroszku workowanego, w przeciwieństwie do materiału kupionego luzem, można poznać od razu dzięki oryginalnemu opakowaniu producenta. Warto również zwrócić uwagę na znajdującą się w materiale ilość podziarna, która powinna być bardzo mała, oraz nadziarna, którego obecność nie jest pożądana. Ze względu na wyższą cenę ekogroszku workowanego względem opału oferowanego na wagę, klienci często rezygnują z jego zakupów. Jednak pakowany węgiel ekogroszek ma wiele zalet rekompensujących różnicę kosztów. Przede wszystkim można go kupić nawet w niewielkiej ilości. Worki chronią opał przed wilgocią, która znacznie obniża wydajność spalania, a poza tym zarówno ich składowanie, jak i transport są komfortowe. W workach z oddychalnego polipropylenu zawsze znajdziesz suchy ekogroszek, co zapewni utrzymanie najważniejszych właściwości opału.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Firmowe punkty handlowe w Opolu oferują nasz TOP ekogroszek od producenta. Starannie selekcjonowany węgiel kamienny jest kruszony i przesiewany, a następnie już jako ekogroszek pakowany za pomocą legalizowanych wagoworkownic. Podlega on też ścisłej kontroli i badaniom składu w akredytowanym laboratorium. Dzięki temu nasz ekogroszek workowany nie tylko zawiera precyzyjnie odmierzoną ilość wartościowego opału, ale jest też prawidłowo przechowywany. Wyższa cena ekogroszku za tonę w wersji spakowanej przekłada się więc zarówno na znakomitą jakość produktu, jak i komfort transportowania i składowania opału.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Opole

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Opolu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Hurt ekogroszku to propozycja dla różnego rodzaju firm i instytucji potrzebujących najlepszego nowoczesnego paliwa węglowego do kotłów nowej generacji. W naszych punktach dystrybucyjnych w Opolu mogą zaopatrywać się zarówno osoby prywatne, jak i właściciele hoteli, restauracji czy wszelkiego typu placówki oświatowe, usługowe itp. TOP ekogroszek workowany można kupować w dowolnej ilości, przy czym dla dużych odbiorców proponujemy ekogroszek w cenie hurtowej.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do