ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Człuchowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Człuchowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w Człuchowie? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz doskonałe cechy techniczne na pewno spełnią oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie i lepsza spiekalność, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty to doskonałe parametry z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie na stronie internetowej i magazynach w mieście Człuchów znajdziesz wiele rodzajów opału, które cechują się innymi cechami. Jedno pozostaje niezmienne – niska cena ekogroszku, przez co możesz nabyć sprawdzony, a zarazem wydajny materiał bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się z innymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym problemem w wielu miejscach w całym kraju, decydowanie się na mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma sprawną automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są kluczowe przy zakupie?

Wybierając właściwy opał, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane aspekty techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy także poznać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i innych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę renomowanych i działających od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zastosowanie opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Człuchów, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom oraz optymalne parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. Na etapie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Człuchów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Człuchowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do