ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Koluszkach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Koluszkach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Koluszki? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpliwości spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny w naszym sklepie ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. To także mniejsza zawartość wilgoci oraz korzystniejsza spiekalność, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na stronie internetowej i magazynach w mieście Koluszki znajdziesz wiele wariantów materiału opałowego, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić pewny, a zarazem efektywny opał bez potrzeby nadwyrężania osobistego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy smog jest poważnym problemem w licznych miejscowościach w Polsce, decydowanie się na mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany budynek we właściwe, dostosowane do cech opału sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości piec na ekogroszek jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto wziąć pod uwagę jego parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne źródło opału będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do stosowania produktu należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy ponadto przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest skorzystanie z oferty renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Koluszkach, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard i doskonałe parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest w staranny sposób selekcjonowane i workowane. Podczas przeładowywania materiału do ważących 25 kg worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Koluszki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Koluszkach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim przypadku mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy magazynu, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do