ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Warszawie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Warszawie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Wśród dostępnych na rynku paliw węglowych znajdziemy ekogroszek marki TOP Ekogroszek. To produkt klasy premium, do wyprodukowania którego wykorzystane zostały najnowsze zdobycze technologii. Biorąc pod uwagę jego parametry, można śmiało powiedzieć, że jest to najlepszy ekogroszek na rynku. Nowoczesne paliwo węglowe marki TOP ekogroszek osiąga m.in. doskonałą wartość opałową powyżej 24 MJ/kg i odpowiednią zdolność do spiekania (wskaźnik 25 w indeksie Rogi). Jednocześnie ekogroszek workowany jest nowoczesny ze względu na niską zawartość popiołu i siarki (odpowiednio do 12% oraz do 1,2%). Cena ekogroszku marki TOP Ekogroszek jest przy tym adekwatna do jego wysokiej jakości. Kupując węgiel ekogroszek, można zatem liczyć na pełne zadowolenie. Sprzedaż ekogroszku marki TOP Ekogroszek odbywa się w wielu miejscach w Warszawie. Sklepy z tym produktem odnajdziemy praktycznie w każdej dzielnicy stolicy Polski.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Ekogroszek to węgiel opałowy, który ma wiele zalet. Ten węgiel o średnicy od 5 do 25 mm wyróżnia się unikalnymi parametrami. Przede wszystkim dzięki połączeniu dobrego ekogroszku z kotłami klasy 5 lub ecodesign mamy możliwość znacząco obniżyć emisję pyłów do atmosfery w porównaniu do węgla spalanego w kotłach zasypowych. Równie istotne jest to, że dobry ekogroszek, który jest spalany w piecu na ekogroszek, pozwala na dłuższe ogrzewanie. Cechuje się on zatem ekonomicznością. Dzięki temu możemy zmniejszyć koszty ogrzewania, a ponadto oszczędzić czas. Korzystając z ekogroszku w ogrzewaniu, nie musimy często go uzupełniać. Najczęściej wystarczy 1 lub 2 wizyty w pomieszczeniu (jednak nie rzadziej niż zaleca producent), w którym znajduje się taki piec, by uzupełnić ekogroszek. Doskonałe właściwości ogrzewania osiąga m.in. ekogroszek workowany uznanej na rynku marki TOP Ekogroszek, która już od wielu lat zaopatruje przedsiębiorców.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Ekogroszek to produkt, którego produkcja wymaga szczególnej precyzji, dlatego też przed jego zakupem warto dokładnie sprawdzić ofertę różnych producentów, by wybrać taki ekogroszek, który spełni w 100% nasze oczekiwania. Kluczowymi aspektami w przypadku ekogroszku są spiekalność, granulacja oraz to, w jaki sposób jest on pakowany i przechowywany. W przypadku spiekalności suchego ekogroszku powinna się ona mieścić w średnich wartościach parametru Rogi. Wartość tego parametru 20 w przedziale od 0 do 85 oznacza, że wyrób będzie osiągał najlepsze efekty spalania. Gdyby spiekalność była znacznie większa, spalałby się on bowiem za szybko i wymagał częstego napełniania pieca na ekogroszek. Węgiel ekogroszek jest poza tym sprzedawany w okrągłych granulkach, co ułatwia jego używanie i spalanie. Jeśli chodzi zaś o pakowanie i przechowywanie, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie ekogroszek workowany niż taki, który leży luzem. Te wszystkie wymagania spełnia ekogroszek marki TOP Ekogroszek. Ten ekogroszek jest jednocześnie sprzedawany w cenie dopasowanej do jego parametrów. To dlatego opinie o ekogroszku tej marki są tak dobre.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP Ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

TOP Ekogroszek to renomowany producent ekogroszku. W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości ekogroszek workowany, gwarantujący najlepsze parametry ogrzewania dowolnego pomieszczenia, jak również całego obiektu. Każda bryłka naszego ekogroszku jest starannie selekcjonowana. Wybieramy tylko te najlepsze, powstałe w wyniku starannego przesiewania i kruszenia. Cena za tonę takiego ekogroszku jest zatem adekwatna do jego jakości. Trudno jest w związku z tym znaleźć obecnie ciekawszą ofertę na rynku.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Warszawa

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Warszawie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Warszawa to miejscowość, w której ekogroszek workowany cieszy się bardzo dużą popularnością ze względu na stosowanie w wielu obiektach pieców na ekogroszek. To dlatego TOP Ekogroszek oferuje dostawy ekogroszku w cenach hurtowych, które mogą śmiało konkurować z innymi firmami. Ekogroszek sprzedawany w hurcie pozwoli na ogrzanie m.in. obiektów instytucji publicznej, a więc np. szkół, urzędów i szpitali, ale również biurowców, obiektów usługowych, sklepów czy też przedsiębiorstw produkcyjnych.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do