ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Karczewie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Karczewie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Karczew? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka jakość i doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie odznacza się w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartością opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie oraz lepsza zdolność spiekania, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie wysokiej jakości z niskimi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów online i magazynach w mieście Karczew dostępnych jest wiele typów paliwa, które różnią się między sobą właściwościami. Jedno jest niezmienne – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć pewny i efektywny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego osobistego czy służbowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, dostosowane do cech materiału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając właściwy produkt, należy wziąć pod uwagę oferowane aspekty techniczne. To w końcu one decydują, czy nabyte innowacyjne źródło opału będzie efektywne i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto także przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i innych użytkowników danego produktu pomagają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę renomowanych i działających od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Karczew, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard proponowanych rozwiązań oraz znakomite parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób oczyszczane i workowane. Podczas przesypywania paliwa do 25-kilogramowych worków używamy jedynie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Karczew

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Karczewie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy magazynu, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do