ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Świdwinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Świdwinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Świdwinie? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartość opałową. To także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie na stronie internetowej i magazynach w Świdwinie znajdziesz kilka wariantów opału, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zamówić pewny, a jednocześnie wydajny opał bez konieczności nadwyrężania domowego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dopasowane do cech materiału urządzenie. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając właściwy materiał opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To właśnie one decydują, czy wybrane innowacyjne źródło opału będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie danego budynku. Przed rozpoczęciem używania produktu należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto także przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i pozostałych użytkowników danego produktu pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje renomowanych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zakup produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w Świdwinie, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom oraz znakomite parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również prawidłową metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Świdwin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Świdwinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Z naszą firmą możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do