ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Radlinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Radlinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w Radlinie? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z niskimi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i magazynach w mieście Radlin możesz znaleźć wiele odmian paliwa, które cechują się odmiennymi parametrami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość kupić sprawdzony, a jednocześnie efektywny materiał bez potrzeby nadwyrężania prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który może pochwalić się szczególnie możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dopasowane do cech materiału sprzęty. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Odpowiednio skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, powinno się przeanalizować oferowane parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane nowoczesne źródło opału będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie każdego budynku. Na samym początku należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy także sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz innych klientów pomagają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie produktów renomowanych i funkcjonujących od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Radlinie, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy standard oraz optymalne parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. Podczas przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Radlin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Radlinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do utrzymania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do