ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Gryficach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Gryficach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium w Gryficach? W takim przypadku zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas odznacza się w pierwszej kolejności o wiele większą wartością opałową. To również niższa wilgoć oraz korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie online i fizycznych lokalizacjach w Gryficach można nabyć wiele odmian paliwa, które różnią się między sobą cechami. Jedno pozostaje niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zamówić pewny, a jednocześnie ekonomiczny materiał bez konieczności wykorzystywania całego osobistego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane nowoczesne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do użytkowania materiału warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto poznać oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz pozostałych użytkowników danego produktu pomagają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz wykorzystać dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Gryfice, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy poziom i doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest starannie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Gryfice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Gryficach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do