ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sopocie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sopocie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w Sopocie? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry techniczne z pewnością spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. Jego cechy to także mniejsza zawartość wilgoci czy korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z korzystnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i magazynach w Sopocie możesz znaleźć wiele wariantów paliwa, które odznaczają się innymi parametrami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć pewny, a zarazem ekonomiczny materiał opałowy bez wykorzystywania całego domowego lub firmowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym problemem w wielu miejscowościach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, pasujące do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Właściwie skonstruowany kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając konkretny opał, powinno się przeanalizować oferowane parametry techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem stosowania materiału warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od wielu lat firm, które mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Sopocie, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi założeniami są w szczególności najwyższy poziom i optymalne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest starannie przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania materiału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sopot

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sopocie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? W takim razie mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy magazynu, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do