ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sępólnie Krajeńskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sępólnie Krajeńskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Sępólnie Krajeńskim? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartość opałową. To także niższa wilgotność i lepsza spiekalność, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w mieście Sępólno Krajeńskie można zakupić kilka wariantów paliwa, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno pozostaje stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość zakupić dobry, a zarazem efektywny materiał bez nadwyrężania osobistego lub firmowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w wielu miejscach w Polsce, sięganie po neutralne dla środowiska materiały jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie dobrany piec na ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są kluczowe przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się wziąć pod uwagę oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy nabyte nowoczesne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed rozpoczęciem używania materiału warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy także sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na wykorzystanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w Sępólnie Krajeńskim, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi zasadami są przede wszystkim najwyższy standard sprzedawanych produktów oraz optymalne parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i workowane. W trakcie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sępólno Krajeńskie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sępólnie Krajeńskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy magazynu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do