ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Świętochłowicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Świętochłowicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Świętochłowice? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz doskonałe cechy techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. To także niższa wilgotność oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z niskimi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i magazynach w mieście Świętochłowice możesz znaleźć kilka wariantów materiału grzewczego, które charakteryzują się różnymi właściwościami. Jedno pozostaje niezmienne – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość zamówić dobry i efektywny opał bez nadwyrężania prywatnego lub firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscowościach w naszym kraju, stawianie na bezpieczne dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest opłacalnym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dostosowane do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec na ekogroszek ma odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, warto zwrócić uwagę na jego parametry. To właśnie one decydują, czy zakupione innowacyjne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego budynku. Na samym początku warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest również sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz innych klientów pozwalają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zastosowanie węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Świętochłowice, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard i znakomite parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania materiału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Świętochłowice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Świętochłowicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim przypadku mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do