ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Gorlicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Gorlicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Gorlice? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. Jego zalety to również niższa wilgotność i korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w Gorlicach znajdziesz wiele odmian materiału grzewczego, które cechują się różnymi cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, przez co każdy klient ma możliwość nabyć sprawdzony i efektywny materiał bez wykorzystywania całego domowego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w licznych miejscach w naszym kraju, decydowanie się na mniej szkodliwe dla natury materiały jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal w odpowiednie, pasujące do cech materiału sprzęty. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy piec na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, warto wziąć pod uwagę jego aspekty techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie efektywne i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych klientów pozwalają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w Gorlicach, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom proponowanych rozwiązań oraz optymalne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. W trakcie przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Gorlice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Gorlicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim przypadku mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do