ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Mogilnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Mogilnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Mogilnie? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. Jego zalety to również niższa wilgotność oraz lepsza spiekalność, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszym asortymencie online i składach opału w Mogilnie znajdziesz wiele typów opału, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zamówić sprawdzony i ekonomiczny materiał bez potrzeby nadwyrężania prywatnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest poważnym problemem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są istotne przy zakupie?

Wybierając konkretny produkt, warto dokładnie sprawdzić jego parametry. To właśnie one decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest ponadto poznać oceny ekogroszku. Informacje od producenta oraz innych klientów pomagają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Mogilno, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi zasadami są przede wszystkim najwyższy poziom i znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym właściwy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Mogilno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Mogilnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do