ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Jaśle.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Jaśle i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Jasło? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz doskonałe parametry na pewno spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z niskimi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i magazynach w Jaśle można nabyć wiele rodzajów paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć dobry i ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania domowego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla natury materiały jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Odpowiednio skonstruowany piec na ekogroszek workowany jest wyposażony w stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając dany opał, powinno się wziąć pod uwagę oferowane parametry techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy również poznać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje sprawdzonych i działających od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Jasło, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard i znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania opału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Jasło

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Jaśle? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, stawiając na doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do