ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Bydgoszczy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Bydgoszczy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

TOP ekogroszek workowany oferowany w Bydgoszczy naszej produkcji charakteryzuje się znakomitą jakością i zarazem także korzystną ceną jego zakupu, dlatego stanowi zawsze optymalny i bezpieczny wybór w każdym przypadku. Jego zaletą jest między innymi spełnienie wszelkich norm znajdujących się w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych z dużym zapasem, wśród których warto wymienić ziarno w zakresie od 5 do 25 mm, wartość opałową nie niższą niż 25 MJ/kg, a także zawartość popiołu do 12%, wilgoci do 15% oraz siarki do 1,2%. Wedle rozporządzenia węgiel ekogroszek powinien także mieć spiekalność równą lub niższą niż 25 RI. Tylko taki najlepszy ekogroszek będzie w stanie zagwarantować odpowiednią wydajność i korzystny stosunek jakości do jego ceny. Sprzedaż naszego ekogroszku premium realizujemy między innymi na najlepszych składach opału, jak i poprzez stronę internetową. Zachęcamy do zakupu ekogroszku w korzystnej cenie już dziś.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Ekogroszek workowany nadaje się do pieców klasy 5 i ecodesign, wyposażonych w podajnik rusztowy lub rynnowy, a jego podstawową zaletą jest duża wygoda i zarazem także ekologia. Podczas spalania tego węgla opałowego do atmosfery uwalniana jest niska ilość pyłów – znacznie mniejsza niż w przypadku pieców zasypowych, który ma minimalny wpływ na środowisko naturalne. Komfort spalania dobrego ekogroszku z kolei polega na tym, iż zautomatyzowane piece na ekogroszek nowoczesnej generacji same zapewniają optymalne warunki spalania, dzięki czemu paliwo to spala się w idealnych warunkach przewidzianych przez producenta. Co więcej, odpowiednio duży zasobnik oraz używanie ekogroszku o odpowiednio niskiej zawartości popiołu sprawia, że odwiedzać kotłownię wystarczy nawet raz na około dwa tygodnie, jednak nie rzadziej niż zaleca producent. Nie można jednak zapomnieć o odpowiednio często wykonywanych czynnościach konserwacyjnych, wśród których warto wymienić jego czyszczenie zgodnie z zaleceniami producenta.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Zawsze przed zakupem ekogroszku workowanego, warto dokonać oceny jego stanu. Należy sprawdzić ręcznie poziom wilgoci przemijającej oraz udział podziarna i nadziarna, a także dokładnie zapoznać się z etykietą znajdującą się na worku. Ekogroszek zawsze powinien być certyfikowany, a na etykiecie powinny znaleźć się jego wszelkie istotne cechy użytkowe. Warto wśród nich wyróżnić zawartość siarki oraz wilgoci całkowitej i poziom spiekalności, czynniki te mają decydujący wpływ na bezpieczeństwo palenia węglem ekogroszkiem. Nie bez znaczenia są także opakowania zewnętrzne. Aby ekogroszek był suchy, powinien znajdować się w workach wykonanych z polipropylenu, który utrzymuje odpowiednią ilość wilgoci podczas jego magazynowania. Ponadto zakup paliwa sprzedawanego luzem jest niebezpieczny także z tego względu, że sprzedawca mógł go przechowywać w złych warunkach lub nie informuje o jego prawdziwym pochodzeniu. Wszelkie te parametry spełnia TOP ekogroszek dostępny w naszej firmie do zakupu przez internet lub stacjonarnie.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

TOP ekogroszek workowany dostępny w Bydgoszczy jest paliwem węglowym klasy premium, dlatego wyróżnia się między innymi jakością i sposobem jego produkcji. W naszej firmie pilnujemy każdego jej etapu i dbamy o to, aby każdy ekogroszek workowany mógł spełniać wszelkie normy, nawet te najbardziej rygorystyczne. Wykonujemy przesiewanie oraz kruszenie i workowanie przy pomocy specjalistycznych narzędzi, takich jak wagoworkownice, które zapewniają zawsze taką samą ilość węgla w opakowaniu. Co więcej, badamy ekogroszek naszej produkcji w akredytowanych laboratoriach i używamy do jego pakowania worków z polipropylenu, który dba o prawidłową cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Nasz ekogroszek ma także korzystną cenę za tonę, dlatego warto go zakupić.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Bydgoszcz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Bydgoszczy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Prowadzimy także hurt ekogroszku, który oferujemy między innymi właścicielom dużych i mniejszych obiektów firmowych, takich jak hotele, pensjonaty czy szkoły i przedszkola. Zakup ekogroszku w cenach hurtowych jest zawsze opłacalny, gdyż przy dużych zamówieniach cena ulega znacznemu obniżeniu. Ponadto nasz ekogroszek workowany możesz także wprowadzić do swojej firmy. Aby to zrobić, musisz dysponować odpowiednio dużym placem z utwardzoną powierzchnią oraz pojazdami umożliwiającymi załadunek i rozładunek, takimi jak wózki widłowe oraz pojazdy z windą lub dźwigiem HDS. My z naszej strony zapewniamy całą wiedzę uzyskaną przez wiele lat obecności na rynku, a także chętnie pomożemy na etapach planowania oraz wprowadzania ekogroszku do swojej oferty.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do