ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Łukowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Łukowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Łukowie? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące cechy techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas wyróżnia się już od pierwszych momentów wykorzystywania znacznie większą wartością opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie skuteczności z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Łuków możesz znaleźć kilka odmian materiału grzewczego, które odznaczają się odmiennymi właściwościami. Jedno pozostaje stałe – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zakupić sprawdzony i wydajny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania prywatnego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest opłacalnym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w odpowiednie, dopasowane do cech opału sprzęty. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma sprawną automatykę, która zapewnia precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są istotne przy zakupie?

Wybierając właściwy produkt, powinno się przeanalizować oferowane parametry techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego budynku. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto przeczytać oceny ekogroszku. Dane od producenta i innych klientów pomagają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz również przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Łuków, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi zasadami są przede wszystkim wysoki poziom sprzedawanych produktów i doskonałe parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i workowane. Podczas przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Łuków

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Łukowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do