ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Mysłowicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Mysłowicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

W czym tkwi sekret wysokiej jakości ekogroszku premium? Zarówno w najlepszych parametrach, o jakie dbamy na etapie przygotowania węgla, jak i w sposobie jego pakowania. W dostępnych na rynku materiałach opałowych znajdziemy często zawartość siarki, popiołu i wilgoci oscylujące na granicy dopuszczalności do handlu. Nasz TOP ekogroszek workowany ma znacznie obniżone te wartości. W specjalnie przygotowanych opakowaniach polipropylenowych zapewniających przewiewność węgiel ekogroszek nie ulega zawilgoceniu. O tym, że w pobliżu węgla kamiennego może pojawiać się uciążliwy miał, wiedzą najlepiej mieszkańcy Mysłowic, którzy żyjąc w przemysłowym okręgu, muszą na co dzień mierzyć się z różnymi niedogodnościami. W naszych opakowaniach znajdziesz najlepszy ekogroszek – czysty węgiel kamienny w uziarnieniu 5-25 mm, który zapewnia wysoką wydajność i kaloryczność podczas spalania. Oferujemy TOP ekogroszek w konkurencyjnych cenach, a nasze punkty handlowe w Mysłowicach są dostępne w różnych rejonach miasta.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Nowoczesne kotły klasy 5 oraz piece ecodesign z podajnikiem rusztowym lub rynnowym wymagają odpowiedniego do nich materiału opałowego. Jest nim właśnie TOP ekogroszek – nowoczesne paliwo węglowe, jakie proponujemy w naszej ofercie. Porównując cechy tradycyjnych kotłów węglowych zasypowych z działaniem pieca na ekogroszek, możemy przede wszystkim docenić wygodę obsługi tych drugich oraz ekologiczne i ekonomiczne wykorzystanie materiałów opałowych, z których korzystają. Nasz ekogroszek workowany doskonale sprawdza się w tej roli. Palenie nim wymaga minimalnego udziału samego użytkownika i może ograniczyć wizyty w kotłowni do jednego razu na tydzień czy dwa tygodnie, nie licząc okresowego czyszczenia pieca. Ekogroszek workowany jest też wygodny do przechowywania, nie generuje pyłu ani zanieczyszczeń, jak to jest w przypadku tradycyjnego węgla opałowego spalanego w kotłach zasypowych. Dobry ekogroszek używany do nowoczesnych kotłów generuje też znacznie mniej szkodliwych spalin w powietrzu oraz redukuje ilość popiołu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Przy wyborze ekogroszku możemy kierować się przede wszystkim parametrami, jakie producenci umieszczają na opakowaniach swoich wyrobów. Widoczna gołym okiem wielkość granulatu czy zawartość podziarna i nadziarna to właściwie wszystko, co można sprawdzić. Liczą się również oczywiście opinie o ekogroszku osób używających go na co dzień w swoich kotłach. Cena ekogroszku nie powinna wpływać na ostateczną decyzję podczas zakupów, bowiem tani opał często okazuje się nie tylko mniej wydajny, co w konsekwencji podnosi koszty eksploatacji, ale i emituje znacznie więcej szkodliwych pyłów do atmosfery. TOP ekogroszek workowany oferowany w naszych punktach handlowych ma znacznie wyższe parametry niż te przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. To również odpowiednio pakowany, suchy ekogroszek o wysokiej wartości opałowej. Węgiel ekogroszek możesz też kupić w praktycznych opakowaniach, wygodnych do transportu i przechowywania.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Do wytwarzania TOP ekogroszku wykorzystujemy węgiel kamienny o niskiej spiekalności. Ponieważ jako producent ekogroszku chcemy oferować najlepsze parametry materiału opałowego, nasz węgiel jest przechowywany w workach polipropylenowych zapewniających zawsze suche i czyste paliwo stałe do kotłów. TOP ekogroszek workowany jest polecany zarówno do ogrzewania mieszkań i domów, jak i obiektów komercyjnych, których wiele znajduje się również na terenie Mysłowic. Porównując cenę ekogroszku na tonę z innymi rodzajami paliw stałych, warto wziąć pod uwagę nie tylko jego pozytywny wpływ na ekonomiczne aspekty, ale i niezwykłą wygodę użytkowania na co dzień.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Mysłowice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Mysłowicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Mysłowice to miasto położone na historycznych ziemiach. Dbając o czystość i piękno tych miejsc, oferujemy ekogroszek workowany zgodny z surowymi normami, a nawet je wyprzedzający. Chcemy w dużym stopniu przyczynić się do zapewnienia najlepszych warunków życia mieszkańców Mysłowic i okolic. Czyste powietrze, ale i wydajne ciepło w domach to nasza propozycja. Ekogroszek w cenach hurtowych mogą kupować także odbiorcy potrzebujący dużej ilości opału w sezonie grzewczym. Polecamy ekogroszek w hurcie dla szkół, przedszkoli, placówek opieki zdrowotnej czy firm dostępny u naszych dystrybutorów.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do