ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Tomaszowie Lubelskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Tomaszowie Lubelskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Tomaszowie Lubelskim? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomity poziom i imponujące parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele większą wartością opałową. Jego atuty to także niższa wilgotność czy lepsza spiekalność, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie wysokiej jakości z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w mieście Tomaszów Lubelski można zaopatrzyć się w kilka rodzajów materiału opałowego, które różnią się od siebie parametrami. Jedno pozostaje stałe – niska cena ekogroszku, przez co możesz zakupić sprawdzony oraz wydajny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania prywatnego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest poważnym problemem w licznych miejscach w całym kraju, sięganie po bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do cech opału urządzenie. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Odpowiednio dobrany piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe generuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są kluczowe przy zakupie?

Wybierając dany produkt, powinno się przeanalizować oferowane parametry. To w końcu one decydują, czy wybrane nowoczesne źródło opału będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed przejściem do stosowania materiału należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii zawartości ziaren – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest również poznać opinie o ekogroszku. Informacje od producenta i pozostałych klientów pozwalają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz również przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Tomaszów Lubelski, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. Podczas przesypywania opału do ważących 25 kg opakowań używamy tylko zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Tomaszów Lubelski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Tomaszowie Lubelskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do utrzymania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną do Ciebie! U nas możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do