ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wieleniu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wieleniu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w mieście Wieleń? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz imponujące cechy techniczne bez wątpliwości spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas odznacza się już od pierwszych momentów wykorzystywania znacznie korzystniejszą wartością opałową. To także niższa zawartość wilgoci czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w mieście Wieleń znajdziesz kilka rodzajów paliwa, które cechują się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, dzięki której możesz zamówić sprawdzony, a jednocześnie ekonomiczny opał bez wykorzystywania całego rodzinnego lub firmowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest poważnym problemem w licznych miastach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, należy dokładnie sprawdzić jego parametry. To w końcu od nich zależy, czy nabyte innowacyjne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do używania produktu warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji dobrym pomysłem jest także przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i innych klientów pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Wieleniu, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy poziom oraz znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i pakowane. Podczas przesypywania paliwa do ważących 25 kg worków wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wieleń

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wieleniu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z nami możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do