ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Nakle nad Notecią.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Nakle nad Notecią i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Nakle nad Notecią? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz doskonałe cechy techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. To również niższa wilgoć czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką klasę z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i składach opału w mieście Nakło nad Notecią możesz znaleźć wiele typów opału, które różnią się między sobą cechami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość zamówić sprawdzony, a zarazem ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego prywatnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w wielu miastach w całym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal w optymalne, dopasowane do cech opału sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie skonstruowany kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, warto przeanalizować jego parametry techniczne. To w końcu one decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do używania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto również sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych klientów pomagają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie produktów sprawdzonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na wykorzystanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz wykorzystać dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Nakło nad Notecią, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard oraz optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób selekcjonowane i workowane. W trakcie przesypywania materiału do ważących 25 kilogramów opakowań używamy wyłącznie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Nakło nad Notecią

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Nakle nad Notecią? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do