ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pile.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pile i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Piła? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpliwości spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. To również niższa wilgoć i korzystniejsza spiekalność, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Piła możesz znaleźć kilka rodzajów opału, które charakteryzują się innymi parametrami. Jedno jest stałe – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zakupić sprawdzony i ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego rodzinnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy smog jest poważnym zagrożeniem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiednim ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dostosowane do cech opału urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie dobrany piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe przy zakupie?

Wybierając konkretny produkt, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie od nich zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie wydajne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie danego budynku. Przed rozpoczęciem stosowania produktu dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto poznać oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych klientów pozwalają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest użycie produktów renomowanych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale także niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Piła, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom oraz optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania paliwa do ważących 25 kilogramów opakowań używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Piła

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pile? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do utrzymania właściwej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do