ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Chocianowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Chocianowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium dostępnego w mieście Chocianów? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry techniczne bez wątpienia spełnią potrzeby nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. Jego cechy to również niższa zawartość wilgoci i korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z niskimi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie na serwisie internetowym i składach opału w Chocianowie można zakupić wiele wariantów paliwa, które cechują się różnymi właściwościami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość zamówić pewny, a jednocześnie efektywny materiał bez nadwyrężania domowego lub firmowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który odznacza się głównie możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w optymalne, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są istotne w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne źródło energii będzie wydajne i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do użytkowania materiału warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto również poznać oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i wcześniejszych klientów pomagają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Chocianów, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom proponowanych rozwiązań i optymalne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i workowane. W trakcie przesypywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Chocianów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Chocianowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do