ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Jaworowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Jaworowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Jaworowie? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której znakomita jakość i imponujące parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie cechuje się w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartością opałową. To także niższa zawartość wilgoci i korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i składach opału w Jaworowie dostępnych jest wiele odmian materiału grzewczego, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość kupić dobry, a jednocześnie wydajny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego osobistego czy służbowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscach w Polsce, stawianie na neutralne dla środowiska paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w optymalne, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości piec na ekogroszek ma sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się przeanalizować oferowane parametry techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie danego budynku. Przed przejściem do stosowania materiału warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest ponadto poznać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz innych klientów pozwalają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zakup opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w Jaworowie, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy poziom i doskonałe parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. W trakcie przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Jawor

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Jaworowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do