ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sobótce.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sobótce i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w mieście Sobótka? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne cechy techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. Jego atuty to również niższa wilgoć i lepsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie na serwisie internetowym i fizycznych lokalizacjach w Sobótce możesz znaleźć wiele odmian opału, które różnią się między sobą cechami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz zakupić sprawdzony i ekonomiczny opał bez konieczności wykorzystywania całego domowego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest poważnym problemem w licznych miejscach w całym kraju, decydowanie się na bezpieczne dla natury paliwa jest najbardziej odpowiednim ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dopasowane do cech materiału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są kluczowe przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto wziąć pod uwagę oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione innowacyjne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii zawartości ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Przed zakupem należy również poznać recenzje ekogroszku. Dane od producenta i wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy postawisz na wykorzystanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w Sobótce, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy poziom oraz optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. Na etapie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych worków używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sobótka

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sobótce? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do