ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Przemkowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Przemkowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Przemków? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość i doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się już od pierwszych momentów używania znacznie wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie czy lepsza spiekalność, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie wysokiej jakości z przystępnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w Przemkowie można zakupić wiele typów opału, które charakteryzują się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, dzięki czemu każdy ma możliwość zamówić pewny oraz ekonomiczny materiał bez potrzeby wykorzystywania całego domowego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w licznych miejscach w Polsce, stawianie na bezpieczne dla natury paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając konkretny materiał opałowy, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne źródło energii będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania produktu dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i wcześniejszych klientów pomagają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Przemkowie, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard oferowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także odpowiedni sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie selekcjonowane i workowane. Podczas przesypywania paliwa do ważących 25 kg opakowań wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Przemków

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Przemkowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do