ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Katowicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Katowicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Nowoczesny TOP ekogroszek premium oferowany w Katowicach wykonany z węgla kamiennego to znakomity wybór dla klientów, którzy oczekują korzystnej ceny zakupu, a zarazem także wysokiej jakości tego paliwa węglowego. Nasz najlepszy ekogroszek workowany na rynku charakteryzuje się między innymi stuprocentowym spełnieniem rygorystycznych wymogów stawianych przez aktualne Rozporządzenie o Normach Jakości Paliw Stałych. W myśl rozporządzenia, węgiel ekogroszek powinien mieć kaloryczność równą lub wyższą niż 24 MJ/kg, zdolność spiekania do 25 RI, a także maksymalną zawartość wilgoci, popiołu i siarki kolejno 15%, 12% oraz 1,2%. Istotne jest także uziarnienie w zakresie 5-25 mm. Nasz ekogroszek na sprzedaż w Katowicach spełnia wszelkie wymogi z dużym zapasem, dzięki czemu charakteryzuje się rewelacyjnymi parametrami użytkowymi. Udowadniamy także, że cena ekogroszku wcale nie musi być zaporowa.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

TOP ekogroszek jest dedykowany do zastosowania w kotłach 5 klasy i ecodesign, które dzięki podajnikom rusztowym lub rynnowym gwarantują dużą wygodę użytkowania. Zastosowanie w nich ekogroszku workowanego o niskiej zawartości popiołu sprawia, że kotłownię wystarczy odwiedzić średnio raz na około dwa tygodnie. Należy jednak pamiętać o tym, aby wykonywać wszelkie czynności konserwacyjne dotyczące pieca na ekogroszek w sposób zgodny z oczekiwaniami jego producenta. Ma to duży wpływ na jego parametry użytkowe oraz bezawaryjność podczas eksploatacji. Ogromną zaletą dobrego ekogroszku jest fakt, iż spalanie go w kotłach klasy 5 lub ecodesign powoduje minimalną emisję pyłów do atmosfery w porównaniu do węgla spalanego w kotłach zasypowych. Zachęcamy do zakupu dobrego TOP ekogroszku za pośrednictwem naszej strony internetowej bądź u dostawców stacjonarnych.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wysokiej jakości ekogroszek powinien mieć przede wszystkim równą granulację, dlatego podczas jej oceny należy zwrócić uwagę na niewielką ilość podziarna i nadziarna. Warto „na dotyk” sprawdzić, czy ekogroszek jest suchy czy wilgotny. Jednak wśród równie istotnych parametrów znajduje się zawartość siarki, spiekalność czy wilgoć całkowita. Tego rodzaju właściwości można skontrolować podczas badań laboratoryjnych, które zawsze przeprowadzamy jako renomowany producent węgla ekogroszku, cieszącego się doskonałą opinią na rynku. Ponadto gwarantujemy również atrakcyjną cenę ekogroszku, która jest korzystna zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Dodatkowo warto wiedzieć, że dużo lepszym wyborem jest paliwo sprzedawane w workach niż luzem, gdyż worki dają skuteczną ochronę przed warunkami atmosferycznymi, co pozwala zachować znakomite parametry i utrzymać ekogroszek w odpowiedniej suchości.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Produkcja naszego ekogroszku workowanego oferowanego w Katowicach odbywa się pod ścisłą kontrolą jakościową, gdyż przeprowadzamy badania w akredytowanym laboratorium. Selekcjonujemy półprodukty jeszcze w kopalni i jako renomowany producent ekogroszku szczegółowo dbamy o każdy etap produkcji, w tym o staranne przesiewanie, kruszenie i workowanie za pomocą certyfikowanych wagoworkownic. Urządzenia te gwarantują zgodność wagi z etykietą, a same worki wykonane z polipropylenu skutecznie chronią przed dostępem wilgoci. Warto również wspomnieć, że oferowane przez nas ekogroszek jest dostępny w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Katowice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Katowicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Poza sprzedażą detaliczną prowadzimy również hurt ekogroszku w Katowicach, w którym oferujemy ceny hurtowe – bardzo atrakcyjne dla przedsiębiorców potrzebujących dużej ilości paliwa w sezonie grzewczym. To doskonała propozycja dla placówek oświatowych, a także wielkopowierzchniowych obiektów, w tym hoteli, restauracji czy galerii handlowych. Ponadto każdy nasz odbiorca naszego ekogroszku workowanego może stać się dystrybutorem, gdy tylko prowadzi firmę i ma do dyspozycji wózek widłowy, samochód z windą lub dźwigiem oraz utwardzony plac. Zapewniamy stałą dostawę, pomoc w biznesplanie oraz w działaniach marketingowych.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do