ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kobyłce.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kobyłce i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w Kobyłce? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoki poziom i imponujące cechy techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartość opałową. Jego zalety to także niższa wilgotność i lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie online i magazynach w mieście Kobyłka możesz znaleźć wiele typów opału, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość zakupić dobry, a zarazem efektywny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla natury materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a do tego jest on opłacalnym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek workowany jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy opał, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu one decydują, czy wybrane nowoczesne źródło energii zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed przejściem do używania materiału warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych użytkowników danego produktu pomagają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie oferty doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Kobyłka, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom proponowanych rozwiązań oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. Podczas przesypywania materiału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy tylko zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kobyłka

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kobyłce? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do