ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Żmigrodzie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Żmigrodzie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium dostępnego w Żmigrodzie? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoki poziom i niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas odznacza się przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty łączy wysoką klasę z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie online i składach opału w Żmigrodzie można zaopatrzyć się w kilka typów materiału opałowego, które odznaczają się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, przez co masz możliwość nabyć dobry i efektywny materiał bez wykorzystywania całego osobistego lub służbowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla środowiska paliwa jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a do tego jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o piece klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości kocioł na ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając dany produkt, powinno się dokładnie sprawdzić jego parametry techniczne. To w końcu one decydują, czy zakupione innowacyjne źródło opału będzie efektywne i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie danego budynku. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto także sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pomagają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w Żmigrodzie, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy standard oraz rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania materiału do ważących 25 kilogramów worków wykorzystujemy wyłącznie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Żmigród

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Żmigrodzie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do