ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pajęcznie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pajęcznie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Pajęcznie? W takim przypadku zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której świetny poziom i doskonałe parametry techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. To również niższa wilgotność i korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie online i fizycznych lokalizacjach w mieście Pajęczno znajdziesz wiele rodzajów paliwa, które różnią się między sobą cechami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć dobry, a zarazem efektywny opał bez wykorzystywania całego osobistego lub firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który może pochwalić się głównie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest znaczącym problemem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje optymalne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe generuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są kluczowe przy zakupie?

Wybierając dany produkt, warto zwrócić uwagę na jego parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto również sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych użytkowników danego materiału opałowego pomagają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów renomowanych i działających od długiego czasu firm, które mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w Pajęcznie, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi zasadami są w szczególności najwyższy poziom proponowanych rozwiązań oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i pakowane. Podczas przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Pajęczno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pajęcznie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zagwarantowania właściwej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do