ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Oławie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Oławie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium w Oławie? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie odznacza się przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie i lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie wysokiej jakości z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszym asortymencie na stronie internetowej i fizycznych placówkach w Oławie możesz znaleźć kilka odmian opału, które odznaczają się innymi cechami. Jedno jest ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość zamówić pewny oraz ekonomiczny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania prywatnego lub firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dopasowane do cech opału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie skonstruowany kocioł zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są istotne w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu one decydują, czy nabyte nowoczesne źródło opału zapewni wymaganą wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrym pomysłem jest także poznać oceny ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych klientów pozwalają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale także niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Oława, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard i doskonałe parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym właściwą metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Oława

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Oławie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do