ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Józefowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Józefowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Józefowie? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz niezwykle korzystne parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. To także mniejsza zawartość wilgoci czy korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i składach opału w mieście Józefów (mazowieckie) można zaopatrzyć się w kilka rodzajów opału, które różnią się między sobą parametrami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz nabyć dobry i wydajny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania osobistego lub firmowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest znaczącym problemem w wielu miastach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są istotne w momencie zakupu?

Wybierając właściwy materiał opałowy, należy przeanalizować oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie danego lokalu. Przed przejściem do stosowania produktu dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrą praktyką jest również poznać recenzje ekogroszku. Dane od producenta i pozostałych klientów pomagają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Józefów (mazowieckie), to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi celami są w szczególności wysoki standard i doskonałe parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Józefów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Józefowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim przypadku mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do