ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Bytowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Bytowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Bytów? W takim przypadku zachęcamy do zapoznania się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której świetna jakość i doskonałe parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie oraz lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów online i magazynach w Bytowie dostępnych jest kilka typów paliwa, które odznaczają się innymi parametrami. Jedno pozostaje stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zakupić dobry i wydajny opał bez nadwyrężania prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miejscowościach w naszym kraju, decydowanie się na neutralne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, należy przeanalizować jego parametry. To właśnie one decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie każdego lokalu. Przed przejściem do używania produktu dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto sprawdzić oceny ekogroszku. Dane od producenta i pozostałych użytkowników danego opału pozwalają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów sprawdzonych i funkcjonujących od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zastosowanie materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Bytowie, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi zasadami są w szczególności wysoki standard oraz optymalne parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także odpowiednią metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania opału do 25-kilogramowych worków używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Bytów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Bytowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do