ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Głuszycy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Głuszycy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Głuszycy? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość i doskonałe parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny w naszym asortymencie ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. Jego atuty to również mniejsza wilgotność czy korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie na serwisie internetowym i fizycznych lokalizacjach w mieście Głuszyca znajdziesz kilka wariantów materiału grzewczego, które odznaczają się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić dobry, a jednocześnie ekonomiczny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania domowego lub firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym problemem w licznych miejscowościach w naszym kraju, decydowanie się na bezpieczne dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się przeanalizować jego parametry techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest także poznać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Głuszyca, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard sprzedawanych produktów oraz optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania materiału do ważących 25 kg worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Głuszyca

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Głuszycy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do