ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wolbromiu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wolbromiu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Wolbrom? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe parametry techniczne bez wątpienia spełnią potrzeby nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. To także mniejsza zawartość wilgoci i korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i składach opału w Wolbromiu można zakupić wiele typów opału, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz kupić dobry, a zarazem efektywny opał bez potrzeby wykorzystywania całego rodzinnego lub firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w wielu miastach w Polsce, sięganie po neutralne dla natury paliwa jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do cech opału sprzęty. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej jakości piec wykorzystujący ekogroszek jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, warto dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To w końcu one decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie efektywne i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do używania materiału warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto również przeczytać oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pomagają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i zajmujących się tego typu działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na wykorzystanie produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Wolbrom, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy standard i rewelacyjne parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie przesiewane i workowane. Podczas przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wolbrom

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wolbromiu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do