ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Drezdenku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Drezdenku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Drezdenku? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom i imponujące parametry techniczne z pewnością spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie cechuje się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. To również niższa zawartość wilgoci i lepsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w Drezdenku możesz znaleźć kilka odmian materiału opałowego, które cechują się różnymi cechami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co masz możliwość kupić dobry, a zarazem efektywny materiał bez nadwyrężania osobistego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie skonstruowany kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany ma stosowną automatykę, która zapewnia optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się wziąć pod uwagę jego parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione innowacyjne źródło energii zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie każdego lokalu. Przed rozpoczęciem używania materiału warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto również sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest skorzystanie z oferty doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat firm, które mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Drezdenko, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom i doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest starannie oczyszczane i pakowane. Na etapie przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań używamy wyłącznie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Drezdenko

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Drezdenku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do