ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Gdyni.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Gdyni i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Gdynia? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz imponujące parametry bez wątpliwości spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas cechuje się już od pierwszych momentów używania o wiele większą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i składach opału w Gdyni możesz znaleźć kilka odmian materiału opałowego, które różnią się między sobą cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zakupić sprawdzony oraz efektywny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania domowego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia paliwa jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem ma sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając dany produkt, powinno się dokładnie sprawdzić jego aspekty techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania produktu dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy także przeczytać oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych klientów pomagają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Gdynia, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi zasadami są w szczególności najwyższy standard sprzedawanych produktów i optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym odpowiednią metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków używamy jedynie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Gdynia

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Gdyni? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy magazynu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do