ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Płocku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Płocku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Jaki jest TOP ekogroszek premium? Na pewno należy do grupy najbardziej nowoczesnych paliw węglowych docenianych za wydajność opałową, ekonomiczne zużycie i redukcję emisji pyłów. O wszystkie te cechy dbamy na każdym etapie przygotowania ekogroszku do sprzedaży. Produkt powstaje z węgla kamiennego, jest oczyszczany i pozbawiony zbędnych dodatków. Nasz TOP ekogroszek workowany znajduje się w specjalnie przygotowanych opakowaniach polipropylenowych zapewniających przewiewność, dzięki czemu węgiel ekogroszek nie gromadzi wewnątrz wilgoci. Dla mieszkańców Płocka przygotowaliśmy punkty dystrybucji naszego najlepszego ekogroszku klasy premium. Czysty węgiel kamienny w uziarnieniu 5-25 mm gwarantuje wysoką wydajność cieplną podczas spalania i nie generuje dużej ilości popiołu. Oferujemy TOP ekogroszek w cenach detalicznych i hurtowych, aby dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Nasze punkty handlowe w Płocku zapewniają towar wprost od producenta.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

TOP ekogroszek workowany to produkt doskonale współpracujący z nowoczesnymi kotłami klasy 5 oraz piecami ecodesign z podajnikiem rusztowym lub rynnowym. Te urządzenia grzewcze nowej generacji eksploatowane wraz z naszym ekogroszkiem umożliwiają ograniczenie do minimum zaangażowania użytkowników w proces ogrzewania. Przy odpowiednim dopasowaniu pojemności zasobników wystarczy zazwyczaj jedna wizyta w kotłowni raz na dwa tygodnie (jednak nie rzadziej niż zaleca producent), aby uzupełnić wsad. Zmniejsza się także częstotliwość czyszczenia pieca na ekogroszek, bowiem ten wysokogatunkowy materiał opałowy nie generuje dużej ilości popiołu Jedną z najważniejszych zalet stosowania dobrego ekogroszku w piecach 5 klasy i ecodesign jest także redukcja szkodliwych pyłów emitowanych przy spalaniu węgla opałowego.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Podczas zakupów materiału opałowego luzem mamy znacznie ograniczoną możliwość sprawdzenia istotnych cech produktu. W przypadku ekogroszku workowanego wybór ułatwiają nam opisy znajdujące się na opakowaniach. Podczas oględzin ekogroszku warto zwrócić uwagę na wielkość granulatu i jego równe uziarnienie, obecność podziarna i nadziarna czy ewentualne ślady zawilgocenia. Pomocne są także opinie o ekogroszku, którymi mogą podzielić się osoby stosujące go na co dzień w swoich kotłach. Cena ekogroszku workowanego, mimo iż jest wyższa aniżeli opału luzem, nie powinna wpływać na ostateczną decyzję zakupów. Tani opał często bywa nie tylko mniej wydajny, ale również bardziej zanieczyszczony i emituje więcej szkodliwych pyłów podczas spalania. Pozorne oszczędności mogą więc okazać się dużym rozczarowaniem zarówno w aspekcie ekonomicznym, jak i bezpieczeństwa. Węgiel ekogroszek dostępny w praktycznych workach jest wygodny do transportu i przechowywania, a mocne opakowanie chroni go przed dostępem wilgoci. Suchy ekogroszek zapewnia natomiast najlepsze właściwości cieplne podczas spalania.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

TOP ekogroszek workowany oferowany w naszych punktach handlowych w Płocku wyróżnia się znacznie wyższymi parametrami niż te, których wymaga Rozporządzenie o Normach Jakości Paliw Stałych. Odpowiednio pakowany ekogroszek ma dobrą spiekalność i wysoką kaloryczność. Jako producent ekogroszku dbamy, aby węgiel kamienny był poddawany starannej selekcji i przesiewaniu, a kruszony na równomierny granulat ściśle kontrolowany i badany laboratoryjnie. Wyższa cena ekogroszku za tonę w przypadku opału workowanego zwraca się z nawiązką, biorąc pod uwagę zarówno jego wydajność cieplną, czystość węgla i niską emisję spalin, jak i komfort użytkowania i przechowywania w nowoczesnych kotłowniach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Płock

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Płocku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Oferowany w Płocku ekogroszek workowany to opał, który nasi dystrybutorzy otrzymują prosto z zakładu produkcyjnego. Wysokogatunkowy ekogroszek w cenach hurtowych polecamy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom i instytucjom potrzebującym dużej ilości opału w sezonie grzewczym. Ekogroszek w hurcie dla placówek oświatowych, hoteli, restauracji czy firm jest dostępny u naszych przedstawicieli na terenie Płocka i okolic. Zapraszamy do zakupów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do