ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Witnicy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Witnicy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Witnica? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. Jego cechy to również mniejsza wilgotność oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie online i składach opału w Witnicy dostępnych jest wiele wariantów materiału grzewczego, które cechują się innymi parametrami. Jedno jest ciągle bez zmian – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić dobry oraz efektywny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego rodzinnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który cechuje się głównie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w wielu miejscach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dostosowane do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w stosowną automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy zwrócić szczególną uwagę na jego aspekty techniczne. To w końcu od nich zależy, czy zakupione innowacyjne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego budynku. Przed przejściem do stosowania materiału warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy również przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz pozostałych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z produktów doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w Witnicy, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy poziom oraz rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Witnica

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Witnicy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do