ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Łosicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Łosicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Łosicach? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz imponujące parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie oraz lepsza spiekalność, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w Łosicach możesz znaleźć kilka wariantów materiału grzewczego, które odznaczają się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić dobry i ekonomiczny opał bez wykorzystywania całego prywatnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w wielu miastach w naszym kraju, decydowanie się na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec na ekogroszek workowany ma stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są kluczowe przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy dokładnie sprawdzić oferowane aspekty techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie danego lokalu. Na starcie należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto również sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Łosice, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy poziom oraz optymalne parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz również odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest uważnie oczyszczane i workowane. Podczas przesypywania paliwa do 25-kilogramowych worków używamy tylko zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Łosice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Łosicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną do Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do