ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Rzepinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Rzepinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Rzepinie? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny u nas odznacza się w pierwszej kolejności o wiele większą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie skuteczności z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w mieście Rzepin znajdziesz kilka wariantów opału, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno pozostaje niezmienne – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić dobry i wydajny materiał bez konieczności nadwyrężania domowego czy służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do cech opału sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie dobrany kocioł wykorzystujący ekogroszek ma sprawną automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając konkretny produkt, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu od nich zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego lokalu. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed zakupem dobrą praktyką jest również sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pomagają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Rzepinie, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom i rewelacyjne parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz również prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i pakowane. Na etapie przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Rzepin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Rzepinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do