ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Olkuszu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Olkuszu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Produkowany z węgla kamiennego TOP ekogroszek premium odznacza się parametrami jakości, które znacznie przewyższają minimalne normy ustalone dla paliw stałych w naszym kraju. Wyrób charakteryzuje się znikomą zawartością siarki i znacznie ograniczoną ilością wilgoci oraz popiołu. Dzięki temu nasz węgiel ekogroszek plasuje się czele najlepszych produktów opałowych dostępnych na rynku. Pragniemy również, aby cena ekogroszku była korzystna i dostępna dla wszystkich jego użytkowników także w Olkuszu i okolicach. Wybierając swoich przedstawicieli handlowych, stawiamy przede wszystkim na firmy z doświadczeniem i najlepszą obsługą. Dystrybutorzy TOP ekogroszku workowanego w Olkuszu korzystają z bezpośrednich dostaw od producenta. Nasz najlepszy ekogroszek klasy premium jest połączeniem wysokiej wartości opałowej i wydajności, które pozwalają na spore oszczędności finansowe w skali całego sezonu grzewczego. Sprzedaż ekogroszku i jego eksploatacja w nowoczesnych kotłach zapewnia też niską emisję pyłów do atmosfery.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Stosowanie ekogroszku jest wygodne, ekonomiczne i w połączeniu z dobrym kotłem klasy 5 pozwala właściwie zadbać o czystość powietrza wokół. Węgiel opałowy jest jednym z częściej używanych paliw stałych w nowoczesnych piecach na ekogroszek, dlatego warto inwestować w takie jego rodzaje, które zapewnią najkorzystniejsze warunki eksploatacji na co dzień. TOP ekogroszek workowany ma ściśle określone parametry na opakowaniu. Niska zawartość wilgoci i popiołu, ilość siarki nieprzekraczająca 1,2% oraz zdolność spiekania do 25 RI gwarantują najlepszą jakość wybieranego opału. Nasz TOP ekogroszek jest produktem, który przewyższa te parametry, dzięki czemu stosowany w odpowiednich kotłach zapewnia ekonomiczną eksploatację z pełną świadomością dbałości o środowisko naturalne w porównaniu do węgla spalanego w kotłach zasypowych. Dobry ekogroszek jest także zabezpieczony przed wilgocią, co gwarantują specjalne worki polipropylenowe.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Ekogroszek luzem czy pakowany? Który z nich wybrać? Na pewno wielu klientów zachęconych ceną ekogroszku luzem zdecyduje się wybrać właśnie tę formę. Pozornie tańszy opał może jednak sprawić wiele problemów w późniejszym czasie. Przede wszystkim jego transport wymaga specjalistycznych samochodów i trzeba zamówić od razu dużą ilość towaru. Często kłopotliwe jest również znalezienie odpowiedniego miejsca na składowanie węgla w domu lub firmie. Odkryty materiał ulega też z czasem zawilgoceniu, w przeciwieństwie do suchego ekogroszku, jaki znajdziemy w workach. Na opakowaniu umieszczone są także interesujące nas parametry i właściwości węgla, dzięki czemu poznamy jego granulację, zdolność spiekania, zawartość popiołu, siarki i wilgoci, jak również wartość opałową. Ekogroszek workowany można też wypróbować, kupując go w ilości testowej. Warto również zasięgnąć opinii o ekogroszku u jego stałych użytkowników, którzy sprawdzili ten materiał przez dłuższy czas. Węgiel ekogroszek jest nowoczesnym paliwem stałym, które stosowane w odpowiednio przystosowanych kotłach zapewni wydajne i komfortowe ogrzewanie budynku.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Produkcja ekogroszku odbywa się w ściśle kontrolowanych warunkach. Począwszy od starannej selekcji surowca, poprzez jego kruszenie i przesiewanie, badanie składu w akredytowanym laboratorium, na workowaniu z pomocą legalizowanych wagoworkownic kończąc. Jako producent ekogroszku zabezpieczamy opał przed wilgocią, a oddychalny materiał opakowań nie pozwala na pocenie się węgla wewnątrz worka. Ekogroszek workowany jest polecany do kotłów klasy 5 lub ecodesign z podajnikiem, w których spala się efektywnie, obniżając przy tym emisję szkodliwych pyłów do atmosfery. Korzystna cena ekogroszku za tonę umożliwia stosowanie go przez wielu potencjalnych posiadaczy kotłów nowej generacji, również w Olkuszu i okolicach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Olkusz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Olkuszu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Sprzedaż detaliczną i hurt ekogroszku prowadzą nasi przedstawiciele w poszczególnych regionach Polski. W Olkuszu również pragniemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, dlatego, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i posiadasz odpowiednio utwardzoną powierzchnię oraz sprzęt do transportu, możesz zostać naszym współpracownikiem. Sprzedając ekogroszek w cenach hurtowych, proponujemy go również firmom i instytucjom takim jak placówki oświatowe czy hotele, restauracje itp. Ekogroszek workowany to oferta dla wszystkich odbiorców dbających o ekonomiczne i wydajne ogrzewanie budynków.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do