ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Trzebnicy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Trzebnicy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Trzebnica? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe cechy techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie skuteczności z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów online i magazynach w Trzebnicy można nabyć wiele odmian paliwa, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – świetna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz nabyć sprawdzony i ekonomiczny opał bez konieczności nadwyrężania rodzinnego czy firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w wielu miastach w Polsce, decydowanie się na neutralne dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości piec na ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się dokładnie sprawdzić oferowane aspekty techniczne. To właśnie one decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego budynku. Przed rozpoczęciem używania materiału warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest ponadto przeczytać oceny ekogroszku. Dane od producenta i innych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Trzebnicy, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom proponowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób selekcjonowane i workowane. Na etapie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań używamy wyłącznie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Trzebnica

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Trzebnicy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do