ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Dęblinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Dęblinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w Dęblinie? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie cechuje się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Dęblin można zaopatrzyć się w wiele wariantów opału, które cechują się innymi cechami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zakupić dobry i efektywny materiał bez konieczności nadwyrężania osobistego czy firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w wielu miejscach w Polsce, stawianie na mniej szkodliwe dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec na ekogroszek workowany jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając właściwy produkt, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie dowolnego budynku. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy ponadto przeczytać recenzje ekogroszku. Dane od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pomagają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie oferty sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Dęblin, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard sprzedawanych produktów i doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i workowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących 25 kg worków wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Dęblin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Dęblinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do