ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Gryfinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Gryfinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium dostępnego w mieście Gryfino? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie na portalu internetowym i magazynach w Gryfinie dostępnych jest wiele rodzajów opału, które charakteryzują się różnymi parametrami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co możesz zamówić dobry i wydajny opał bez potrzeby nadwyrężania rodzinnego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, pasujące do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej jakości piec zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, należy przeanalizować oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem używania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto również przeczytać oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz innych klientów pomagają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym wyborem jest skorzystanie z oferty doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Gryfino, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi zasadami są w szczególności najwyższy poziom sprzedawanych produktów oraz optymalne parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i pakowane. W trakcie przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Gryfino

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Gryfinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do