ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Bochni.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Bochni i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Bochnia? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne parametry na pewno spełnią potrzeby nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas cechuje się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. Jego zalety to również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszym asortymencie online i składach opału w Bochni możesz znaleźć wiele odmian opału, które odznaczają się odmiennymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zamówić dobry, a zarazem ekonomiczny materiał bez potrzeby nadwyrężania osobistego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscach w Polsce, decydowanie się na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do cech opału urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy opał, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie danego budynku. Na samym początku należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem warto także przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz innych użytkowników danego produktu pomagają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym wyborem jest wykorzystanie oferty doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w Bochni, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard i doskonałe parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłową metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania opału do 25-kilogramowych opakowań używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Bochnia

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Bochni? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do