ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Nasielsku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Nasielsku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w Nasielsku? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomity poziom i imponujące parametry techniczne na pewno spełnią oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. Jego atuty to także mniejsza wilgotność oraz lepsza zdolność spiekania, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie online i fizycznych placówkach w Nasielsku można nabyć kilka typów paliwa, które różnią się od siebie cechami. Jedno pozostaje niezmienne – korzystna cena ekogroszku, dzięki której możesz kupić sprawdzony i wydajny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego osobistego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest korzystnym finansowo wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, pasujące do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto przeanalizować oferowane parametry techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem decyzji warto również sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i wcześniejszych klientów pomagają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę renomowanych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz również przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Nasielsk, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard oraz znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz również prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie selekcjonowane i pakowane. Podczas przeładowywania paliwa do ważących 25 kg worków wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Nasielsk

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Nasielsku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do