ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Przeworsku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Przeworsku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najbardziej wydajnego ekogroszku premium w mieście Przeworsk? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. Jego cechy to również mniejsza zawartość wilgoci czy lepsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie skuteczności z korzystnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszym asortymencie na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w Przeworsku znajdziesz kilka rodzajów materiału grzewczego, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno jest niezmienne – niska cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zamówić dobry, a zarazem wydajny materiał opałowy bez wykorzystywania całego domowego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy smog jest poważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do cech materiału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są istotne w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy przeanalizować jego parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne źródło opału będzie wydajne oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do stosowania materiału warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy także poznać opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz pozostałych użytkowników danego produktu pozwalają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie produktów renomowanych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Przeworsk, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi celami są w szczególności wysoki poziom oferowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także prawidłową metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. W trakcie przeładowywania paliwa do ważących 25 kg worków używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Przeworsk

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Przeworsku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim przypadku mamy propozycję dla Ciebie! U nas możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do