ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kołobrzegu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kołobrzegu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium dostępnego w Kołobrzegu? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące cechy techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie cechuje się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie oraz lepsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie online i magazynach w Kołobrzegu dostępnych jest wiele rodzajów paliwa, które odznaczają się odmiennymi parametrami. Jedno pozostaje niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz zakupić pewny i ekonomiczny opał bez konieczności nadwyrężania rodzinnego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku w roli opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w wielu miejscowościach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla natury materiały jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w optymalne, pasujące do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio dobrany piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając konkretny produkt, warto dokładnie sprawdzić jego parametry. To właśnie od nich zależy, czy nabyte innowacyjne źródło opału będzie efektywne i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie każdego budynku. Na starcie należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i pozostałych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest użycie produktów sprawdzonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Kołobrzegu, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard proponowanych rozwiązań oraz optymalne parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także prawidłową metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. Podczas przesypywania opału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kołobrzeg

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kołobrzegu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do