ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Rogoźnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Rogoźnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Rogoźno? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz niezwykle korzystne parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się przede wszystkim o wiele wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie online i składach opału w Rogoźnie dostępnych jest wiele typów paliwa, które różnią się między sobą parametrami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić pewny, a zarazem ekonomiczny materiał bez nadwyrężania rodzinnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, pasujące do cech materiału sprzęty. Chodzi o piece klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie skonstruowany kocioł zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy opał, powinno się przeanalizować jego parametry techniczne. To właśnie od nich zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie każdego budynku. Przed rozpoczęciem używania materiału dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrą praktyką jest również sprawdzić oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i pozostałych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zakup materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Rogoźnie, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom oraz rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie oczyszczane i workowane. Podczas przesypywania opału do 25-kilogramowych worków używamy jedynie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Rogoźno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Rogoźnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do