ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Niemodlinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Niemodlinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w Niemodlinie? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom i imponujące parametry techniczne bez wątpliwości spełnią oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. Jego atuty to także mniejsza wilgoć oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Niemodlin dostępnych jest kilka typów materiału grzewczego, które odznaczają się różnymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość zamówić dobry oraz ekonomiczny materiał opałowy bez wykorzystywania całego osobistego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w licznych miastach nad Wisłą, decydowanie się na mniej szkodliwe dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w optymalne, dostosowane do cech opału sprzęty. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem ma sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne źródło energii będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy ponadto poznać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Niemodlin, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard i optymalne parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i workowane. Podczas przesypywania materiału do ważących 25 kg opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Niemodlin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Niemodlinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do